Novinky

Všechny novinky 29; Novinky v 1 rubrikách

Audiokniha Sensei ze Šambaly. 4. díl


Audiokniha Sensei ze Šambaly. 4.díl

zdarma ke stažení: http://allatra.eu/uploads/audioknihy/Sensei_4.zip

BESEDA "OTÁZKY A ODPOVĚDI NA TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ…" - 22.10.2016


Unikátní beseda pro všechny, kterým není lhostejný jejich duchovní rozvoj a směřování celé společnosti. Zároveň je určená všem čtenářům knih Anastasie Novych, kteří se seznámili s tímto nevšedním dílem, pracují nad sebou a mají v sobě nezodpovězené nejniternější, osobní otázky. Odpovídat budou naši hosté z Kyjeva - Vladimír Širin a Andrej Kovtunov.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost setkat se s lidmi, jejichž život není pouhá existence, nýbrž život naplněný radostí, štěstím, láskou a harmonií.

22.10.2016 od 14 hodin, Ostrava - Výstaviště Černá louka 3235, Pavilón A - konferenční sál - vstup bočním schodištěm od parkoviště


Vstup volný

 

pořádají účastníci MSH AllatRa

rezervace míst: Renáta Valečková, email: renata.valeckova@seznam.cz, tel.: 606 794 639


Audiokniha Sensei ze Šambaly. 3.díl


Audiokniha Sensei ze Šambaly. 3.díl

zdarma ke stažení: http://allatra.eu/uploads/audioknihy/Sensei_III.zip

Audiokniha Ptáci a kámen


 Audiokniha Ptáci a kámen


Audiokniha ALLATRA


 Audiokniha ALLATRA


Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých náboženských systémech vypovídala o tom, že v dnešní době, v době globální změny epoch, se objeví kniha, která změní svět. Bude silná v každém svém slovu a znaku. Díky informacím, které přinese, lidé ztratí pochybnosti a strach a uvidí pravdu. Starověké Znalosti budou obnoveny z popela, a síla, kterou nese, na¬plní každého, kdo s ní přijde do kontaktu.

Duchovní praktiky a meditace, 2. dop. vydání


Duchovni praktiky a meditace V  této brožuře najdete jednoduché a  účinné meditace z  knih Anastasie Novych. Duchovní cvičení jsou tak snadná, že jsou dostupná každému, dokonce i těm, kteří nikdy nezkoušeli žádnou duchovní praktiku. Efektivnost a účinnost meditací bude také zajímavá pro ty, kteří se už dlouhou dobu věnují sebezdokonalování svých neobyčejných schopností.Ptáci a kámen


Ptaci a kamen Kniha se skládá ze tří příběhů: Služba, Vše je tak jednoduché a Ptáci a kámen, ať tak či tak spojených s legendární osobností Senseie. Neobyčejné situace ze života různých lidí, přehodnocení jejich životních hodnot. Zábavné údaje o člověku ve světle vědeckých znalostí i v chápání předků. Pozoruhodné podrobnosti o tom, odkud se berou myšlenky a jak je kontrolovat. Poutavé pojednání o Motlitbě Ježíšově, ctihodném Agapitovi, o současném duchovním starci Antonijovi.

A také hodně užitečných informací pro ty, kteří jsou na cestě duchovního rozvoje a snaží se stát Člověkem!


Psychologické semináře pro odborníky a veřejnost


Srdečně vás zveme na cyklus seminářů

PSYCHOLOGIE ALLATRA

BRNO 7. - 8.11, BRATISLAVA 14. - 15.11, DRÁŽĎANY 20.11, PRAHA 21. - 22.11

https://www.youtube.com/watch?v=p3CYvjVjY4o

Těšíme se na vás!

Pořadatelé: Mezinárodní společenské hnutí ALLATRA

více informace na: https://www.facebook.com/PsychologieAllatRa


Audiokniha EzoosmózaAudiokniha ke stažení zdarma: http://allatra.eu/uploads/audioknihy/ezoosmoza.rar

Se skrytou realitou se člověk setkává dennodenně. Poznání jejich tajemství pomáhá člověku nejen získat zkušenosti, jak v tomto světě existovat, ale udělat další krok k tomu, jak více poznat sebe samého… Mnohé tak zvané lidské nemoci, nenadálé depresivní stavy, pokusy o sebevraždu, nešťastné případy či vraždy jsou často důsledkem projevu činnosti skrytých sil. Kdysi byli odvážlivci, kteří se jim postavili a chránili lidi na té straně reality. Nyní je miska vah Dobra a Zla v rukou samotného člověka. O všem rozhoduje jeho ezoosmóza.

Audiokniha Sensei ze Sambaly. Kniha 2


Audiokniha ke stažení zdarma: http://allatra.eu/uploads/audioknihy/sensei_II_Mp3.rar

Kniha vypráví o třetím dnu prázdninového pobytu sportovního oddílu východních bojových umění v čele se Senseiem. Zábavná dobrodružství mladých lidí, uchvacující filozofie Senseie a jeho neobyčejné ukázky. Moudrá legenda o Bódhisattvovi, nevšední pohled na podstatu člověka, ohromující vyprávění Senseie o prvním slovanském lékaři z 11.století, světci Kyjevské Rusi – AGAPITU PEČERSKÉM LÉKAŘI NEZIŠTNÉM, jehož zázračné ostatky jsou dosud uloženy v Kyjevo-Pečerské lávře. To a mnoho jiného se dozví čtenář, před nímž se odhalí úplně jiný pohled na svět, historii a věčné otázky lidstva.


Senzační výstava unikátních obrazů a knih ANASTASIE NOVYCH


Vystava obrazu Anastasie NOVYCH
12. září 2015 proběhne v ukrajinském městě Borispol, díky iniciativě účastníků Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA, senzační výstava unikátních obrazů a knih ANASTASIE NOVYCH s názvem „Dílo jednoho člověka spojuje celý svět“.

Tato kulturní a společenská akce podporující intelektuální a duchovní rozvoj společnosti se bude konat u příležitosti oslav 1000 - letého výročí města Boryspil a to pouze jediný den od 12:00 do 17:00 hodin.

Znalosti byly dány proto, aby si lidé navzájem pomáhali


DUCHOVNO K DUCHOVNÍMU! Znalosti z knih Anastasie NOVYCH včetně meditací a duchovních praktik se šíří díky lidem dobré vůle a to výhradně NEZIŠTNOU CESTOU. Dobro jde od člověka k člověku a od srdce k srdci... 

Audiokniha Sensei ze Sambaly. Kniha 1


Audiokniha ke stažení zdarma: http://cs.allatra.tv/Anastasia%20Novych-SENSEI-1.zip 


Přejeme Vám příjemný poslech!


POZVÁNKA


POZVÁNKA

Srdečně vás zveme na:

LITERÁRNÍ SETKÁNÍ SE ČTENÁŘI A KNIHAMI

AUTORKY ANASTASIE NOVYCH

Termín a místo konání:

BRNO – neděle 14. 12. 2014 ve 14.00 hodin

Masarykova univerzita, Komenského nám. 220/2, 662 43 Brno (místnost č. 201)


Ezoosmóza


Se skrytou realitou se člověk setkává dennodenně. Poznání jejich tajemství pomáhá člověku nejen získat zkušenosti, jak v tomto světě existovat, ale udělat další krok k tomu, jak více poznat sebe samého… 
V prodeji od 25.11.2014


Osteochondróza pro profesionálního pacienta


 

kniha Osteochondroza profesora Danilova


Odborná, medicína

Rok vydání: 2014

Počet stran: 384

Překlad: Mgr. Hana Duffková

ISBN: 978-80-904796-7-8

Formát: 125 x 200, šitá pevná

Cena: 350,- Kč vč. DPH

 

V prodeji:  od 25. 9. 2014 

Anotace:

Máte před sebou unikátní knihu, která nemá obdoby! Je to lékařský bestseller, ve kterém jsou poutavou formou předloženy jednak základní pojmy z anatomie páteře, ale také se dozvíte o jednotlivých etapách rozvoje osteochondrózy a o nejnovějších vědeckých poznatcích v oblasti obnovy (regenerace) poškozené meziobratlové ploténky metodou vertebrorevitologie.

Kniha obsahuje mnoho praktických příkladů s výsledky doloženými prostřednictvím snímků z magnetické rezonance, obrázků i fotografií, a to včetně těch, které zachycují, jak se na páteři odrážejí aplikace různých léčebných metod po delším časovém období. V knize jsou zdokumentovány mimořádné výsledky léčby, kdy byl odstraněn výhřez meziobratlové ploténky bez nutností operace. Je zde také popsán a snímky doložen MRI bezprecedentní případ, kdy bylo dosaženo úplné obnovy ploténky, která byla před tím operativně odstraněna.

Kniha je napsána poutavým a živým způsobem a je doplněna příklady ze života i různými exkluzivními poznatky jak z oblasti medicíny, z oblasti exaktních věd (fyziky, geometrie, hydrauliky, akustiky, atd.), tak i z oblasti mezilidských vztahů. Publikace je mimořádně zajímavá jak pro odborníky působící v této oblasti, tak i pro běžného čtenáře. Je to kniha, kterou by měl mít po ruce každý, komu není lhostejné vlastní zdraví a zdraví jeho blízkých.


POZVÁNKA


POZVÁNKA

Srdečně vás zveme na:
Literární setkání se čtenáři a knihami od autorky Anastasie Novych

Termín a místo konání:
BRNO – neděle 25.5. 2014 ve 12.00 hodin 
Masarykova univerzita, Komenského nám. 220/2, 662 43 Brno (místnost č. 201)


Prodej knih na Slovensku


Na územíSlovenské republiky zajišťuje distribuci našich knih společnost Inform lib

Kontakty: Inform lib, s.r.o.  Bratislavská 14, 010 01 Žilina Slovakia

tel.: +421 41/500 11 18-9    fax: +421 41/562 39 50 

Telefónica O2+421 905 354 792, +421 908 911 918

 http://b2b.inform-za.sk/  


Systém rozděluje, lidé sjednocují!


Zaslouží si respekt ten, 
kdo žije a koná pro blaho své duše a duchovní budoucnost celého lidstva. 
Rigden Djapo


Jak každý člověk, tak i celé lidstvo, teď stojí na prahu rozhodující volby. Zlo nabírá svého vrcholu, rozděluje a nenávistí tříští národy, triumfuje ve vědomí lidí. Lidem je dána kniha AllatRa - klíč k prapůvodním Znalostem, které přinesl do světa Rigden. Pouze sjednoceni v jediné Pravdě, lidé mohou přemoci zlo v sobě a sami pak mohou po celém světě nastolit spravedlnost, pořádek a blahobyt. Systém rozděluje, lidé sjednocují!


Pokud si lidé vyberou Pravdu, tak bude lidstvu darováno ještě tisíc let k tomu, aby se každá duše vrátila zralá k Bohu. Když ve světě padne poslední opora zla, tehdy na tom místě nastane pro všechny národy světa znaková událost. Tam, kde poškozená Perla východu obrácena na západ, na návrší obelisku z dávné země Ra, bude národy ustanoven prapůvodní znak tvoření a všeobecného míru - znak AllatRa... 

Festival CESTA DUŠE


Srdečně vás zveme na festival, který může být inspirací při uskutečňování změn ve vašem životě, na vaší cestě duše...Na svět přišla kniha AllatRa


Milí přátelé!

Na svět přišla kniha  AllatRa v tištěném vydání. Je to základní kniha. Obsahuje mnoho prapůvodních znalostí, aktivujících v člověku Duchovní princip. Je přirozené, že se s prvními stránkami může aktivovat odpor Živočišného principu (ega), který se bude projevovat formou lpění na šablonovitých zásadách, jako je odpor rozumu, vyvolaný egoismem, výskytem tisíce důvodů a „neodkladných záležitostí“, proč odložit přečtení knihy, banální lenivostí nebo strachem, nepohodlím z toho, že tuto nebo jinou projednávanou otázku neovládáš.

Podléhat těmto provokacím ale nemá cenu. Jak se říká, poznat všechno je nemožné, je však třeba se o to snažit. Když dočtete knihu do konce, dostanete odpovědi na mnohé znepokojující otázky o sobě samém, o světě i společnosti. To dovoluje vnímat sebe a svět z úplně jiného pohledu, to znamená, mít větší reálnou představu o dění kolem nás.

ALLATRA


kniha AllatRa

počet stránek: 835

vazba: pevná

cena 493,-Kč (vč.DPH)

 Dotisk  v prodeji od 14.dubna.
 

Novoroční poselství Anastasie Novych


Pro všechny ty, kteří se snaží nalézt Pravdu, kdo chce uhasit žízeň z duchovního Pramene, nabízí Rigden Djapo jedinečnou příležitost zapojit se v meditaci do duchovní svátosti novoroční noci. V noci z 31. prosince na 1. ledna od 00:30 až do poslední hvězdy této noci, se může každý přející, bez ohledu na jeho umístění, zapojit do meditace Lotosový květ – ke společné meditaci, kterou bude provádět Rigden Djapo. Co pro sebe každý člověk vybere – svátek hmoty nebo svátek Duše – si každý rozhodne sám za sebe. Ale samozřejmě, že každá udělaná volba má své důsledky a předurčuje další osud člověka.


Sensei ze Šambaly. Kniha 4


Sensei ze Sambaly. Kniha 4

Tato kniha je pokračováním předchozích dílů knih, kde Sensei odhaluje svým přátelům hluboké znalosti světových dějin zahrnující období od starověkého Egypta až po současnost.

Tato kniha odhaluje mnoho tajemství. Ale to není nic ve srovnání s tím, co v sobě SKRÝVÁ.
Pozitivní noviny Polahoda: zvláštní vydaní, 2012, 2013, 1-12/2014, 1-12/2015, 1-2/2016


pozitivni noviny Polahoda   pozitivni noviny Polahoda   pozitivni noviny Polahoda   pozitivni novivny Polahoda   pozitivni noviny Polahoda  pozitivni noviny Polahoda 2013   pozitivni noviny Polahoda   pozitivni noviny Polahoda    pozitivni noviny Polahoda  pozitivni noviny Polahoda  pozitivni noviny Polahoda pozitivni noviny Polahoda 11/2013 pozitivni noviny Polahoda pozitivni noviny Polahoda   pozitivni noviny Polahoda pozitivni noviny Polahoda pozitivni noviny Polahodapozitivni noviny Polahoda pozitivni noviny Polahoda pozitivni noivny Polahoda pozitivni noviny Polahoda   pozitivni novinz Polahoda  pozitivni noviny Polahoda  pozitivni noviny Polahodapozitivni noviny Polahoda pozitivni noviny Polahoda

pozitivni noviny Polahoda pozitivni noviny Polahoda pozitivni noviny Polahodapozitivni noviny Polahoda pozitivni noviny Polahodapozitivni noviny Polahodapozitivni noviny Polahoda pozitivni noviny do kazde rodiny pozitivni noviny do kazde rodiny pozitivni noviny do kazde rodiny pozitivni noviny do kazde rodiny pozitivni noviny do kazde rodiny pozitivni noviny do kazde rodiny


Polahoda 3/2016


pozitivni noviny do kazde rodiny

Prodej knih na Slovensku


Prodej knih na Slovensku:

http://www.martinus.sk/?uItem=129563

Duchovní praktiky a meditace


duchovni praktiky maditaceV této brožuře najdete jednoduché a účinné meditace z knih Anastasie Novych. Duchovní cvičení jsou tak snadná, že jsou dostupná každému, dokonce i těm, kteří nikdy nezkoušeli žádnou duchovní praktiku. Efektivnost a účinnost meditací bude také zajímavá pro ty, kteří se už dlouhou dobu věnují sebezdokonalování svých neobyčejných schopností. Tyto duchovní praktiky jsou unikátním zdrojem pro všechny, kteří prahnou po tom, aby poznali sami sebe a našli svou duchovni cestu.

Sensei ze Šambaly. Kniha 3


sensei laska zivot smysl

Zcela výjimečná kniha, která se poněkud liší od předchozích stylů, ale zároveň je pokračováním    1. a 2.dílů Senseie ze Šambaly. Právě touto svou nevšedností je pro mnohé   čtenáře ještě atraktivnější!
Název stránky:

- Nakladatelství IBIS s.r.o.

Stránka vytvořena za 0.352 sec..