Myšlenka dne

Život je nepředvídatelný a může se v něm přihodit led cos, dokonce neuvěřitelné věc, které si ani nedovedete představit.
Sensei

Facebook

Statistiky

Reklama

Video

Ke stažení

» Anastasia Novych » AUDIO

Home « Anastasia Novych « AUDIO

«1»


Audiokniha Sensei ze Sambaly. Kniha 3

Audiokniha ke stažení zdarma: http://allatra.eu/uploads/audioknihy/Sensei_III.zip

Zcela výjimečná kniha, která se poněkud liší od předchozích stylů, ale zároveň je pokračováním 1. a 2.dílů Senseie ze Šambaly. Právě touto svou nevšedností je pro mnohé čtenáře ještě atraktivnější! Během prazdninového pobytu ve stanovém taboře se objeví velmi tajemný a bohatý návštěvník Ahriman. Jeho filozofie a životní postoje jsou naprosto odlišné od Senseiová myšlení. Obraz Ahrimana je ztělesňením přání, tužeb a hodnot, které převládají v současné společnosti. Zpočátku, když budete číst knihu, asi neporozumíte tomu, proč se odhaluji natolik utajené podrobnosti „obrácené“ strany života, které zná jen velmi bohatá část lidstva. Když ale knihu dočtete, uvědomíte si, jak hluboký obsah vložila autorka do tohoto díla.
Ke stažení Velikost souboru: kB Stáhnuto: 122


Audiokniha Sensei ze Šambaly. 4.díl

Audiokniha ke stažení zdarma: http://allatra.eu/uploads/audioknihy/Sensei_4.zip

Tato kniha je pokračováním předchozích dílů knih, kde Sensei odhaluje svým přátelům hluboké znalosti světových dějin zahrnující období od starověkého Egypta až po současnost. Tato kniha odhaluje mnoho tajemství. Ale to není nic ve srovnání s tím, co v sobě SKRÝVÁ. 
Ke stažení Velikost souboru: kB Stáhnuto: 194


Audiokniha Ezoosmóza
Se skrytou realitou se člověk setkává dennodenně. Poznání jejich tajemství pomáhá člověku nejen získat zkušenosti, jak v tomto světě existovat, ale udělat další krok k tomu, jak více poznat sebe samého… Mnohé tak zvané lidské nemoci, nenadálé depresivní stavy, pokusy o sebevraždu, nešťastné případy či vraždy jsou často důsledkem projevu činnosti skrytých sil. Kdysi byli odvážlivci, kteří se jim postavili a chránili lidi na té straně reality. Nyní je miska vah Dobra a Zla v rukou samotného člověka. O všem rozhoduje jeho ezoosmóza.
Ke stažení Velikost souboru: kB Stáhnuto: 258


ALLATRA

                      

 Audiokniha ke stažení zdarma:  http://allatra.eu/uploads/audioknihy/AllatRa.zip   
Ke stažení Velikost souboru: kB Stáhnuto: 420


Ptáci a kámen

Audiokniha ke stažení zdarma:  http://allatra.eu/uploads/audioknihy/Ptaci_a_kamen.zip

Kniha se skládá ze tří příběhů: Služba, Vše je tak jednoduché a Ptáci a kámen, ať tak či tak spojených s legendární osobností Senseie. Neobyčejné situace ze života různých lidí, přehodnocení jejich životních hodnot. Zábavné údaje o člověku ve světle vědeckých znalostí i v chápání předků. Pozoruhodné podrobnosti o tom, odkud se berou myšlenky a jak je kontrolovat. Poutavé pojednání o Motlitbě Ježíšově, ctihodném Agapitovi, o současném duchovním starci Antonijovi.

A také hodně užitečných informací pro ty, kteří jsou na cestě duchovního rozvoje a snaží se stát Člověkem!

Ke stažení Velikost souboru: kB Stáhnuto: 256


Audiokniha Sensei ze Sambaly. Kniha 2

Audiokniha ke stažení zdarma: http://allatra.eu/uploads/audioknihy/sensei_II_Mp3.rar

Kniha vypráví o třetím dnu prázdninového pobytu sportovního oddílu východních bojových umění v čele se Senseiem. Zábavná dobrodružství mladých lidí, uchvacující filozofie Senseie a jeho neobyčejné ukázky. Moudrá legenda o Bódhisattvovi, nevšední pohled na podstatu člověka, ohromující vyprávění Senseie o prvním slovanském lékaři z 11.století, světci Kyjevské Rusi – AGAPITU PEČERSKÉM LÉKAŘI NEZIŠTNÉM, jehož zázračné ostatky jsou dosud uloženy v Kyjevo-Pečerské lávře. To a mnoho jiného se dozví čtenář, před nímž se odhalí úplně jiný pohled na svět, historii a věčné otázky lidstva.

Ke stažení Velikost souboru: kB Stáhnuto: 453


Sensei ze Šambaly.Kniha 1

Kniha je univerzální a zajímavá pro všechny věkové kategorie. Životní příběh hrdinky je vyprávěn v první osobě. Tato kniha odhaluje vnitřní svět šestnáctileté dívky, která se najednou ocitla tváří v tvář smrti. To byla výzva k přehodnocení jejího života a hledání odpovědi na věčné otázky: "Jaký je smysl života? Kdo doopravdy jsem? Proč většina lidí na světě jsou věřící? Když věří, znamená to, že v něco doufají. Co se skrývá za pochopením podstaty člověka?" Nespoutaná energie vnitrního hledání ji přivede k setkání se zvláštním, velmi vzdělaným mužem, mistrem východních bojových umění a velmi tajemnou osobou - Senseiem. Senseiův neobvyklý pohled na svět pronikající do samé hloubky duše, jeho fascinující filozofie a znalosti o světě a o člověku, dynamické bojové umění a moudrost v každodenních situacích, alternativní medicína, starobylé duchovní praktiky, projevy fenomenálních lidských schopnosti. To všechno a mnoho dalšího hrdinka pozná, když se seznámí se světem Senseie. Nejdůležitější ale je, že najde odpovědi na své hlavní vnitřní otázky.
https://www.youtube.com/channel/UC8BmPSsxTTgVg-up8fISjRQ/featured
/dload/sensei_ze_sambaly_kniha_1.zip Velikost souboru: 426 146 kB Stáhnuto: 263


Legenda o Poutníkovi

Vypráví: Naďa Konvalinková

„...Přišel jsi tam, kam ti už od narození bylo dáno přijít,“ vyslovil Vandrovník. „Otázka zní, co pro tebe bylo přirozené. Dosáhl jsi zralosti v tom, co se stalo tvým osudem. A odejdeš tam, kam ti smrtí bude dáno. Smrt je jen začátkem života. Život je pouze následovníkem Smrti. Příchod života není možné odmítnout. Odchod z něj není možné zastavit.“

                                                    ***

...Stopa člověka má jen malé místo v nekonečné Poušti. Ale nehledě na to může člověk vystoupat tam, kde ještě nikdo nebyl. A když jde tam, kde ještě nikdo nebyl, je schopen jít daleko a získat hodně. Poznání jeho rozumu není velké, ale člověk, který se svěřuje Neznámu, je schopen dojít k Tomu, Kdo jej stvořil.“

 

 

Ke stažení Velikost souboru: 1 330 kB Stáhnuto: 712


Cesta válečníka

Vypráví: Naďa Konvalinková

Existuje jedna dávná, velmi stará legenda: Král měl jediného syna. Panovník se nějakým způsobem dozvěděl, že na světě existuje velký Mistr bojových umění, který byl dokonce i mezi králi proslulý svou Moudrostí. Říkalo se, že prováděl neuvěřitelné zázraky, udělal za rok z prostého vesnického chlapce výborného mistra. Král se rozhodnul, že k němu do učení dá i svého chlapce…

Ke stažení Velikost souboru: 1 330 kB Stáhnuto: 599


Legenda o dvou bratrech

Vypráví: Naďa Konvalinková

Tento příběh se odehrál velmi dávno. Je to tak dávno, že se z něj už stala legenda. Ale je aktuální i dnes.
 
Kdysi dávno v jedné osadě se narodili dva bratři – dvojčata. A i když rozdíl mezi nimi byl sotva několik minut, prvorozený se celý život považoval za staršího, a tedy i chytřejšího. Když bratři vyrostli, odehrála se jedna událost…

Ke stažení Velikost souboru: 1 330 kB Stáhnuto: 535


Legenda o ledové kře

Vypráví: Naďa Konvalinková

Vysoko v horách, na blýskavém sněhobílém vrcholku se narodil ledový krystalek, průzračný jako dětská slza. Ve dne si užíval slunce, hrál si s jeho světlem na svých hranách, které mistrně vytvořila příroda. V noci se těšil z hvězd, pozoroval tyto podivuhodné jiskřivé výtvory. Když byl krystalek tak vysoko, že se mohl rozhlédnout nejen po nebi, ale také po okolním světě, odhalil něco neuvěřitelného.

Ke stažení Velikost souboru: 1 330 kB Stáhnuto: 592Název stránky:

AUDIO - Anastasia Novych -Nakladatelství IBIS s.r.o.

Stránka vytvořena za 0.087 sec..